Õllekraan

Õllekraan on kauplustekett, mis pakub elava- pastöriseerimata ja filtreerimata õlu. Meie sortimendist leiab ainult elavaid, s.t. pastöriseerimata ja filtreerimata õllesorte nagu näiteks Leffe Blonde, München Vaskne, Hoegaarden, Krombacher ja palju muud.

Õllekraanid on leitavad Araxes kauplustes:

Tallinnas: Ümera 3 (10-22) | Kopli 69a (10-22)Punane 17 (10-22)Õismäe tee 105(10-22) | UUS! Kopli 4(10-22)
Kohtla-Järvel: Maleva 25A (10-22) | Keskallee 7 (10-22)
Narvas: Võidu 1 (10-22)
Sillamäel: Viru pst 35 (10-22)

Armenia Wine

Armeenia veinid on rahva vaimu peegeldus, milles on säilinud mälestus sajandite pikkustest traditsioonidest ja armastus oma maa vastu. Nii ütlevad veinide kohta meistrid, kes valmistavad neid enda kätega.

Ettevõttel Armenia wine on oma filosoofia. Parimad veinid sünnivad vaid siis, kui iga veinimeister lisab protsessile armastust, kirge ja hoolivust.

Kõrgetes mäeorgudes paiknevad 4 veinitööstust. Maakonnas Vajotsh Dzori, kõige vanemas veinitööstuses maailmas (6200 aastat), asuvad viinamarjaistandused kõige suuremal kõrgusel merepinnast. Valikus on punaseid, valgeid, roosasid, vahu- ja dessertveine, ning lisaks puuviljaveinid, mis on valmistatud granaatõunast ja põldmarjadest.

Need veinid muutusid nö “aknaks” sellesse päikesepaistelise riigi kultuuri.

Originaalne kingitus hõbedase üllatusega

Viin “Russkaya Eskadra” sobib pigem kollektsionääridele, kui kange alkoholi austajatele. Asi on selles, et pudelite põhjas on väikesed hõbedast tankide, lennukite, miinide koopiad Kuidas nad sinna satuvad? 

Pudel on väga efektse välimusega – isegi ilma sisuta kaunistab kollektsionäri riiulit.

“Russkaya Eskadra. Desant” on pehme, meeldiva maitsega. Sisemisel sildil on kujutatud taevas, mis loob sellise tunde, nagu langevarjuri kujuke hõljuks õhus.

Pudeli “Russkaya Eskadra. Korabl” siseküljel nagu möllaks torm, millega kõigest väest püüab võidelda väike laev.

Silt “Russkaya Eskadra. Tank” on loodud samas stiilis: sellel on kujutatud võitlus selliselt, et tundub nagu tank oleks sündmuste keskel.

Araxeses on alati suur valik kingitusteks. Kuid ilmselt nüüd osutub see veelgi raskemaks, sest terve “Russkaya Eskadra” limiteeritud kollektsioon näeb oivaline välja.