Araxes Alkoholipood

Tilluke naudingut

Araxes ei ole tavaline pood suure alkohoolsete jookide valikuga, see on usaldusväärne ning läbi aastate ennast tõestanud alkoholikaupluste kett – 36 uuenenud kauplust üle Eesti, mis pakub ainult kvaliteetseid tooteid, kiiret teenindust ning asub Teie kodu lähedal.

Kaupluste valikust leiab nii kanget alkoholi (viski sortiment koosneb üle 30 erinevast margist, veinivalikus on esindatud enam kui 150 kaubamärki, viina valikus on üle 300 brändi), kui ka lahja alkoholi (õlu, siider). Peale alkoholi müügil on erinevaid suupisteid, snäkke ja maiustusi. Igal nädalal on meie kauplustes AZZA eripakkumised – valitud tooted suurepäraste hindadega!

Miks osta meilt?

Kiire ja asjatundlik teenindus
Ainult kvaliteetne toodang
Igakuised eripakkumised ja uued tooted

Kaupluste asukohad

Kauplused on avatud igapäevaselt 10-22
Tallinn-Maardu
Ida-Virumaa

Astangu 50a, Tallinn
tel: 6232 040

e-post: astangu@araxes.ee

Ehitajate tee 109, Tallinn
tel: 6552 767

e-post: nurmenuku@araxes.ee

Katleri tn.25, Tallinn

tel: 53456 873

e-post: katleri@araxes.ee

Kari 1, Tallinn

tel: 56898 496

e-post: kari@araxes.ee

Kopli 4, Tallinn
tel: 6415 301

e-post: kopli4@araxes.ee

Kärberi 34a, Tallinn
tel: 6358 943

e-post: karberi@araxes.ee

Linnamae  tee 37a, Tallinn

tel: 55517 391

e-post: linnamae@araxes.ee

Mahtra 1, Tallinn
tel: 55517 542

e-post: mahtra@araxes.ee

Majaka 56, Tallinn
tel: 6012 684

e-post: majaka@araxes.ee

Mustamäe tee 43, Tallinn
tel: 56722 329

e-post: mustamae43@araxes.ee

Mustamäe tee 116, Tallinn
tel: 55517 421

e-post: mustamae116@araxes.ee

Niidi põik 3, Tallinn
tel: 56639 028

e-post: niidi@araxes.ee

Nurga 5, Maardu
tel: 3859 010

e-post: maardu@araxes.ee

Pae 20, Tallinn
tel: 55593 312

e-post: pae20@araxes.ee

Pae 74, Tallinn
tel: 6333 054

e-post: pae@araxes.ee

Pae 80, Tallinn
tel: 55517 418

e-post: pae80@araxes.ee

Pinna 21, Tallinn
tel: 55517 392

e-post: pinna@araxes.ee

Punane 17a, Tallinn
tel: 6620 902

e-post: punane@araxes.ee

Pärnu mnt 240, Tallinn
tel: 56999 740

e-post: parnumnt@araxes.ee

Sole 42, Tallinn
tel: 55537 029

e-post: sole@araxes.ee

Sõpruse pst 225, Tallinn
tel: 6555 719

e-post: sopruse@araxes.ee

Tatari 64, Tallinn
tel: 56898 541

e-post: tatari@araxes.ee

Tulika 31, Tallinn
tel: 55517 455

e-post: tulika@araxes.ee

Vikerlase 23, Tallinn
tel: 6352 377

e-post: vikerlase@araxes.ee

Vilde tee 101, Tallinn
tel: 6550 054

e-post: vilde@araxes.ee

Virbi 16, Tallinn
tel: 56814 578

e-post: virbi@araxes.ee

Ümera 3, Tallinn
tel: 6337 344

e-post: laagna@araxes.ee

Õismäe tee 107, Tallinn
tel: 6596 619

e-post: oismae@araxes.ee

Estonia pst 6a, Ahtme
tel: 3371 843

e-post: kj@araxes.ee

Keskallee 7, Kohtla-Järve
tel: 3596 666

e-post: keskallee@araxes.ee

Maleva 25a, Kohtla-Järve
tel: 56 639 784

e-post: maleva@araxes.ee

Pavlovi 2a, Sillamäe
tel: 3369 999

e-post: sillamae@araxes.ee

Viru pst.35, Sillamäe
tel: 6415 302

e-post: viru@araxes.ee

Puškini 10, Narva
tel: 3570 085

e-post: pushkini@araxes.ee

Võidu 1, Narva
tel: 3565 066

e-post: voidu@araxes.ee