Araxes Alkoholipood

Tilluke naudingut

Araxes ei ole tavaline pood suure alkohoolsete jookide valikuga, see on usaldusväärne ning läbi aastate ennast tõestanud alkoholikaupluste kett – 21 uuenenud kauplust üle Eesti, mis pakub ainult kvaliteetseid tooteid, kiiret ja sõbralikku teenindust ning asub Teie kodu lähedal.

Kaupluste valikust leiab nii kanget alkoholi (viski sortiment koosneb üle 30 erinevast margist, veinivalikus on esindatud enam kui 150 kaubamärki, viina valikus on üle 300 brändi), kui ka lahja alkoholi (õlu, siider). Peale alkoholi müügil on erinevaid suupisteid, snäkke ja maiustusi. Igal nädalal on meie kauplustes AZZA eripakkumised – valitud tooted suurepäraste hindadega!

Miks osta meilt?

Kiire ja meeldiv teenindus
Ainult kvaliteetne toodang
Igakuised eripakkumised ja uued tooted

Kaupluste asukohad

Kauplused on avatud igapäevaselt 10-22
Tallinn-Maardu
Ida-Virumaa

Astangu 50a, Tallinn
tel: 6232 040

Ehitajate tee 107, Tallinn
e-post: ehitajate@araxes.ee

Ehitajate tee 109, Tallinn
tel: 6552 767

Ehitajate tee 109, Tallinn
tel: 6552 767

Katleri tn.25, Tallinn
e-post: katleri@araxes.ee

Kari 1, Tallinn
e-post: kari@araxes.ee

Kopli 4, Tallinn
tel: 6415 301

Kärberi 34a, Tallinn
tel: 6358 943

Linnamae  tee 37a, Tallinn
e-post: linnamae@araxes.ee

Mahtra 1, Tallinn
e-post: mahtra@araxes.ee

Majaka 56, Tallinn
tel: 6012 684

Mustamäe tee 43, Tallinn
e-post: mustamae43@araxes.ee

Mustamäe tee 116, Tallinn
e-post: mustamae116@araxes.ee

Niidi põik 3, Maardu
e-post: niidi@araxes.ee

Nurga 5, Maardu
tel: 3859 010

Pae 20, Tallinn
e-post: pae20@araxes.ee

Pae 74, Tallinn
tel: 6333 054

Pae 80, Tallinn
e-post: pae80@araxes.ee

Pinna 21, Tallinn
e-post: pinna@araxes.ee

Punane 17a, Tallinn
tel: 6620 902

Pärnu mnt 240, Tallinn
e-post: parnumnt@araxes.ee

Sole 42, Tallinn
e-post: sole@araxes.ee

Sõpruse pst 225, Tallinn
tel: 6555 719

Tatari 64, Tallinn
e-post: tatari@araxes.ee

Tulika 31, Tallinn
e-post: tulika@araxes.ee

Vikerlase 23, Tallinn
tel: 6352 377

Vilde tee 101, Tallinn
tel: 6550 054

Virbi 16, Tallinn
e-post: virbi@araxes.ee

Ümera 3, Tallinn
tel: 6337 344

Õismäe tee 105, Tallinn
tel: 6596 619

Estonia pst 6a, Ahtme
tel: 3371 843

Keskallee 7, Kohtla-Järve
tel: 3596 666

Maleva 25a, Kohtla-Järve
tel: 56 639 784

Pavlovi 2a, Sillamäe
tel: 3369 999

Viru pst.35, Sillamäe
tel: 6415 302

Puškini 10, Narva
tel: 3570 085

Võidu 1, Narva
tel: 3565 066